Hostgator Kimlik Doğrulama

Şubat 12 3 Comments Category: Hostgator

hostgator kimlik dogrulama

Hostgator dan host aldıktan sonra mail adresinize hesabınızı doğrulamak için bir mail gelir (Vertification Needed). Mail de sizden kimlik fotokopisini, kredi kartı ile hesap almış iseniz kredi kartınızın fotokopisini isterler.Bu işlem tüm hesaplar için uygulanır amaç sahte hesap alımlarını önlemektir.

Gelen Mail : Ticket: Verification Needed
Bu mail geldiğinde sizden hesabınızı doğrulamanız isteniyordur, kimlik bilgilerinizi gönderinceye kadar hesabınız durdurulur. Kimliğinizi  taratıp maili yanıtlarken taranan kimliği ekleyip göndermeniz gerekmektedir. Tabi hesabı kredi kartı ile almış iseniz onunda ön yüzünün fotokopisini göndermeniz gerekir. Kart üzerindeki rakamların son 4 hanesine kadar kapatarak yollamanız daha iyi olur. Kartınızın numarasının tamamını ve güvenlik numaranızı yollamanıza gerek yoktur.

Göndereceğiniz bu maile ” I sent my id information. Please activate my host account, Thanks” şeklinde cevap yazarak taradığınız kimlik bilgisini ekleyip maili yollamanız yeterlidir. Hesabınız yolladıktan sonra muhakkak açılacaktır.

http://www.hostgator.com

3 Responses

Write a comment
 1. Paypal ile ödeme yaptım kredi kartı üzerinden işlem yapıldı. Sadece kimlik ön ve arka yüzü yeterli olur mu ? yoksa kredi kartınında ön yüzünü göndermem gerekir mi ?. Business paket satın aldım ticketa gereklı tüm bilgilerimi girdim hiçbir destek verilmeden para iadesi yapmışlar bir daha sorun yaşamak istemiyorum.

  mehmet öztürk 14 Mayıs 2013 at 5:41 pm Permalink
 2. @Giderci
  Sanal kartın ekran görüntüsünü (bankanızın online hesabınızda görünüyor) göndereceksiniz. Tabi güvenlik için karta ait son 4 rakam hariç diğerlerini karalayın paint programı ile…

  admin 28 Nisan 2013 at 12:10 pm Permalink
 3. peki sanal kart ile alış veriş yaparsak o zaman ne gördericez ?

  Giderci 22 Nisan 2013 at 12:07 pm Permalink

Write a Comment

Commenter Gravatar

 

This site is not directly affiliated with Hostgator.com and is purely informational
Hostgator firmasından yani Hostgator dan host almak için hostgator indirim kuponu kullanmayı unutmayın.