Hostgator da SINIRSIZ Domain Ekleme Özelliği

Website: http://www.hostgator.com
Hostgator baby ve business paketlerinde sınırsız domain ekleme özelliği sunmaktadır. Baby ve Business paketinin diğer özellikleri arasında sınırsız alan ve trafik özelliği de bulunmaktadır. Cpanel den eklediğiniz DOMAİN lere ayrı bir FTP veya CPANEL hesabı açılmamaktadır. Eger her domain için ayrı hesap istiyorsanız RESELLER almanız gerekmektedir.

Video anlatım: Addon Domain Eklemek?

10 Responses

Write a comment
 1. Hostgator hakkında baya bir araştırma yaptım, bir kaç olumsuz yorum olsada kusursuz host bulmakta sorun çekiyoruz. şu anki bulundugum host sürem bitinceye kadar bekleyeceğim, aradan sizi takip ediyorum dikkat edin. 🙂

  Samet 3 Mart 2012 at 8:30 am Permalink
 2. Problem oldugunda http://hostgatorturkey.com/hostgator-turkce-destek-hostgatordaki-turk/ yazımızda bahsettiğimiz gibi Sefa Bey ile iletişime geçebilirsiniz.

  admin 9 Kasım 2010 at 2:37 pm Permalink
 3. Problem olunca türkçe iletişim sağlanabilecek mi ?

  rapci 24 Ekim 2010 at 5:41 pm Permalink
 4. Addon domain ekleyerek istediğiniz kadar site yayınlayabilirsiniz. Sitelerin birbirlerine kesinlikle bir zararı olmaz. Siteler www. 1domain.com/2domain .com şeklide değil her bir domain ayrı olaarak yayınlanır. Örnek.www.1domain.com www. 2domain.com www. 3domain.com vs…

  admin 14 Ekim 2010 at 3:48 pm Permalink
 5. Merhabalar,
  Benim HG den Babby paketim mevcut. 1 adet etki alanım var ve altında 10 adet site açtım addon yaparak. Burada bir sorum olacak. Örneğin www. domain.com 1.domainin diğer alt domain ise www. domain2.com dur. yalnız www. domain2.com a istersem www. domain1.com/domain2. com adresindede ulaşa biliyorum. Buradaki sorum şudur www. domain1.com u altında olan www. domain2.com google da nasıl tanır herhangi bir eksi yönü varmıdır? Diğer tek sitelik alınan host paketlerine göre www. domain2.com u negatifleri neler olur ve nerelerde karşılaşırım? umarım sorumu anlata bilmişimdir.

  İyi çalışmalar,

  Fatih 13 Ekim 2010 at 2:35 pm Permalink
 6. Her bir domain için ayrı klasörler ana domain klasörü içinde oluşturuluyor. Tüm domainlere tek bir FTP hesabından baglanıyorsunuz. (baby paket de)

  admin 31 Temmuz 2010 at 9:14 am Permalink
 7. Hostgator hosting kaliteli baya ama bazı anlamadığım yerler var baby planda sınırsız domain alırken bu siteleri ayrı ayrı açabiliyoruz mu ya ni klasorleri farklı oluyor mu?

  gramerci 28 Temmuz 2010 at 12:49 pm Permalink
 8. valla arkadaşlar hostgatorun sunduğu hizmet mükemmel. Hız konusunda, sunucuların amerikada olması konusunda bir takıntınız varsa bence onlara takılmayın. Çünkü Türkiyedekilerden çok daha kaliteli hizmet verdikleri aşikar.

  mehemmet 19 Mart 2010 at 11:23 am Permalink
 9. hocam baby paket alarak istediğiniz kadar domain ekleyebilirsiniz. Yani 1 hesap ile (aylık $4.95 yıllık alımlarda) istediğiniz kadar websitesi açabilirsiniz…

  admin 7 Ocak 2010 at 10:24 pm Permalink
 10. Eğer her domaine ayrı cpanel ve ftp açılmıyorsa yıllık tutar çok fazla olmuyormu arkadaşlar. İyice kafam karıştı şu hostgator konusunda

  mesut 4 Ocak 2010 at 9:23 am Permalink

Write a Comment

Commenter Gravatar

 

This site is not directly affiliated with Hostgator.com and is purely informational
Hostgator firmasından yani Hostgator dan host almak için hostgator indirim kuponu kullanmayı unutmayın.